درباره ما

هم معنی رنگ

تصویر معروفی که جیوتو و استادش را نشان می دهد همیشه نمادی بوده که باعث شناخت سریع این برند شده است.  از ابتدای هستی تا اولین مداد رنگی، امروز جیوتو یک بسته کامل از محصولات کودکان را پیشنهاد می دهد که قادر به پاسخگویی به تمام نیاز های خانه و مدرسه می باشد.

از سال 1920 جیوتو- این برند ایتالیایی، به دلیل کیفیت خوب مشهور بوده است. در طول دوره حدودا یک قرنه، جیوتو همچنان به دنبال نیاز های خلاقانه و در حال تحول کاربران نسل ها، گسترش پیشنهاد های خود و پیشبینی نیاز های دیروز، امروز و فردای کودکان می باشد.

رنگ آمیزی سرگرم کننده است.

در ابتدا، بدنه مدادها  هم رنگ سرب رنگ آمیزی شده بود، امروز آنها از چوب های طبیعی ساخته شده اند مثل  GIOTTO Di Natura ، پس از آن  GIOTTO Supermina با هسته های سرب بهبود یافته و لاکی، مداد گرد که میتوان آن را با نام خود شخصی سازی کرد. پایان سال 1950 آبرنگ ها با رنگ های غنی و مات آورده شد، و در سال 1960 یک روش جدید از رنگ آمیزی معرفی شد: felt tip pens با جوهر های بی خطر و رنگ های قابل شستشو ساخته شد. از GIOTTO Turbocolor  و GIOTTO Turbo Maxi تا GIOTTO Décor Line  نوآورانه، felt tip pens با رنگ های برپایه آب که super-imposable  هستند، بخصوص برای تزئینات پارچه، تخته ها، شیشه، چرم، Das ،پوسته و پلاستیک و غیره

متعاقبا، خانواده جیوتو به سمت در برداشتن مداد شمعی ها، پاستل های روغنی، رنگ های آماده استفاده در بطری ها، گچ ها، برس های رنگ و بسیاری از تجهیزات جانبی برای رنگ آمیزی و نقاشی رشد کرد. اخیرا، نیاز کودکان برای آزادی بیان خلاقانه و بازی کردن با یک اختراع جدید پاسخ داده شد:GIOTTO Patplume، یک مدل انعطاف پذیر گل بر پایه سبزیجات گزینه های نامحدودی با ایمنی کامل پشنهاد می دهد.